Kurumsal

Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu

Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu

Rekabet şartlarında firmalar için uzman kişilerle iş yapmanın önemini giderek artmaktadır.  Uzmanlığa verilen önem arttıkça çalışanlarında yetkinliklerinin kanıtı olan Yeterlilik Belgesine sahip olmaları önem kazanmıştır.  Yeterlilik Belgesine sahip çalışanlar işverenler tarafından daha çok tercih edilebilecekleri gibi kendilerine uluslararası pazarların kapılarını da açabileceklerdir.

Yeterlilik Sertifikasının güvenilirliği için belgelendirme hizmetini bu konunun önemini kavramış saygın, işine titiz olan bir kuruluştan almak çok önemlidir. 2 Z BELGELENDİRME, Personel Belgelendirme Sistemini tarafsızlık, eşitlik, gizlilik, dürüstlük, etik yaklaşım, müşteri odaklılık, kalite odaklılık temel ilkeleri üzerine kurmuş ve uygulamaktadır.

2 Z BELGELENDİRME LTD. ŞTİ. Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürüten Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşudur.

Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu; Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından ilgili ulusal yeterliliklerde ve TS EN ISO/IEC 17024 standardına göre akredite edilmiştir. Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yapılan inceleme, denetim ve değerlendirme sonucunda ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürütmek için gerekli şartları sağladığı tespit edilen personel belgelendirme kuruluşudur.