Kurumsal

İlkelerimiz

İlkelerimiz

 

HERKESE EŞİT DAVRANAN VE DÜRÜST : Herkese eşit davranan ve Dürüst: 2 Z BELGELENDİRME çalışanları olarak her türlü kurumsal ilişkimizde etik değerlere bağlı olarak güven ve sorumluluk bilincinde hareket eder, ilgili kişilerden ve kendi çalıştırdığı personelden çıkar çatışmasını önlemeyi garanti edecek kişisel taahhütnameler alır.

TARAFSIZLIK VE BAĞIMSIZLIK :  2 Z BELGELENDİRME faaliyetlerinde ve belgelendirme programının yönetiminde bağımsızlık ve tarafsızlık ilkelerine uyar; paydaşlarıyla ve ilgili taraflarla olan ilişkilerini hiç kimseye ayrıcalık ve kayırma sağlanmasına izin vermeyecek şekilde düzenler; ilkelerini zedeleyecek hiçbir faaliyetin içerisinde yer almayacağını taahhüt eder.

GİZLİLİK : 2 Z BELGELENDİRME, faaliyetleri    çerçevesinde    elde      ettiği     bütün bilgilerin gizliliğini korur ve    taahhüt eder. Bu taahhütler 2 Z BELGELENDİRME adına hareket eden kişileri ve bütün çalışanları kapsar.

MÜŞTERİ ODAKLILIK : İç ve Dış Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edip, sorunlarını ve gelişim ihtiyaçlarını tespit etmek, bunları karşılayacak en iyi ve en doğru çözümleri sunmak.

GÜVENİLİR VE ADİL : Güvenilirlik ve Adil: 2 Z BELGELENDİRME olarak verdiğimiz tüm hizmetlerin doğru, güvenilir ve kurallara uygun olması için tüm çalışanlarımız eğitilmiş, sorumluluk ve kalite bilincine sahiptirler.

YENİ FİKİRLERE AÇIK : Hizmetlerimizin en iyiye ulaşması adına sürekli gelişim, hizmet anlayışımızın dinamik ve vazgeçilmez bir parçasıdır.